System filtracji powietrza – mgły olejowej

MIST-X

12

miesięcy
gwarancji

Generuj PDF

FORMULARZ ZAPYTANIA

Oferty wysyłamy w dni robocze w godzinach pracy naszego biura.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w niniejszym formularzu przez ABM Polska – Technologie Ostrzenia, Grodzisko, ul. Lubliniecka 1A, 46-300 Olesno (zwaną dalej „Administratorem”) zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 Kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektyw 95/46/WE (zwanym „RODO”) w celu skontaktowania się z Tobą, oraz przygotowania na podstawie danych zawartych w formularzu ofert a także w przypadku zainteresowania ofertą do ich wykorzystania w celu i procesie zawarcia umowy na okres niezbędny do realizacji w/w celu. Wyrażam także zgodę na przetwarzanie danych w powyższym zakresie przez podmioty, współpracujące z Administratorem.

Specyfikacja techniczna:

MIST-X została stworzona w celu wewnątrz-komorowej filtracji mgły olejowej, mgły emulsyjnej (o dużej zawartości oleju) oraz oparów.
Dzięki zastosowaniu specjalnego filtra olejowego o wysokiej wydajności do 98%, gwarantowane jest najlepsze wychwytywanie cząstek.
Poddane filtrowaniu powietrze wraca z powrotem do maszyny.
Odfiltrowywany z powietrza olej zbierany jest w dolnej cześci separatora, gdzie zlewany jest z powrotem do maszyny poprzez wylot, gwarantując niemal całkowity odzysk oleju oraz względny recykling.
MIST-X jest solidnie wykonany oraz posiada zredukowane wymiary, dzięki zastosowaniu wewnętrznie zamontowanego wentylatora, pozwalającego na łatwe dostosowanie urządzenia do wszystkich typów maszyn ostrzarskich.

Dane techniczne:

Maks. przepływ powietrza 600 m3/h
Ciśnienie statyczne 50 mmH2O / 500 Pa / 5×103 bar
Moc wentylatora 0,75 kW / 2.900 obr./min
Waga brutto 40 kg
Poziom hałasu 68 dB (A)

Podobne produkty